Golden sardana Lloret de mar

Festiwal został oficjalnie rozpoczęty .

Lloret de mar 2019

Po długiej podróży dotarliśmy do Hiszpanii  dzisiejszy dzień przeznaczyliśmy na próbę przed jutrzejszym występem oraz na odpoczynek i podziwianie pięknych widoków w Lloret De Mar

W podróży do Hiszpanii – Paryż

Mieliśmy dzisiaj kilka godzin na zwiedzanie stolicy Francji przesyłamy pozdrowienia z pięknego Paryża i kontynuujemy naszą podróż do Hiszpanii już jutro dotrzemy do Lloret De Mar gdzie weźmiemy udział w Międzynarodowym Festiwalu i Konkursie Orkiestr Dętych Golden Sardana trzymajcie kciuki i obserwujcie na bieżąco nasze relacje .

Kobieta z pasją

W niedzielę na scenie amfiteatru w Parku Rodzinnym Uzbornia wyróżniono 20 „Kobiet z Pasją” 

🙂 Jedną z nich jest nasza Pani Kapelmistrz Justyna Chmielek-Korbut Serdecznie gratulujemy w pełni zasłużonego wyróżnienia fot. Bochnia Brzesko z bliska

Więcławice 2019

9 czerwiec 2019

Zdobyliśmy 2 miejsce (skład duży) oraz nagrodę dla najlepszego dyrygenta dla Justyny Chmielek – Korbut na XXI Małopolski Konkurs Orkiestr Dętych w Więcławicach gratulujemy serdecznie wszystkim wyróżnionym!!! 

Wiśnicz 2019

W następną niedzielę odbędzie się jak co roku Wiśnicka Parada Orkiestr Dętych zapraszamy na nasz koncert o 17.30  oraz na występy konkursowe pozostałych orkiestr  do zobaczenia. 

Święto strażaków 2019

W dniu św Floriana – patrona strażaków pragniemy przekazać wszystkim Druhom i Druhnom najserdeczniejsze życzenia, wyrazy szacunku i uznania za ofiarną służbę, trud i poświęcenie. Życzymy wiele siły w życiu codziennym, spełnienia oczekiwań i planów zarówno osobistych jak i zawodowych, a także bezpiecznej służby i zawsze szczęśliwego powrotu z akcji My świętowaliśmy dzisiaj lokalnie wraz z OSP Sobolów.

Koncert Noworoczny 2019

Z wielkim opóźnieniem ale nadrabiamy ten rok .

Już prawie tydzień od naszego ostatniego koncertu 

🙂 dziękujemy za tak liczne przybycie! To niesamowite wyróżnienie i frajda grać dla takiej publiczności!!! 

Posumowaliśmy dwa ważne projekty: zakup strojów ludowych dla kapeli utworzonej z muzyków naszej orkiestry oraz wydawnictwo utworów i aranżacji śp. pułkownika Franciszka Suwały, które zostały sfinalizowane dzięki ogromnemu wsparciu Mecenatu Małopolski Małopolska.
Dziękujemy także kochanej Kulturalna Bochnia za obecność i fantastycznemu fotografowi p. Marianowi Sobczykowi (polecamy zawsze i wszędzie!!!)za utrwalenie na zdjęciach naszego koncertu 

🙂 już niebawem o kolejnych naszych poczynaniach 

🙂 będzie się działo! 

Pielgrzymka do Bochni

Jak co roku uczestniczymy w pielgrzymce do parafii Świetego Mikołaja w Bochni przed cudowny obraz Matki Bożej.

Już w następną Niedzielę zapraszamy do Sobolowa na mszę odpustową w naszej parafii. Po mszy św bedzie można posłuchać naszego krótkiego koncertu .

Serdecznie zapraszamy 🙂

Poświęcenie sztandaru PSL

Wczoraj mieliśmy okazję uświetnić uroczystość poświęcenia nowego sztandaru dla oddzialu PSL.